Односпальні ліжка Товарів у наявності: 6

Кращі односпальні ліжка від компанії "Еко-меблі"

Здоров'я людини безпосередньо залежить від того, наскільки хороший у нього сон. Лікарями давно помічено, що половина всіх випадків болю в спині пов'язана з тим, що пацієнт спав на неправильній ліжка з невідповідним для нього матрацом. Тому, перед тим як зробити покупку, ми рекомендуємо вам звернути увагу на рекомендації, підготовлені в даній статті.

Ліжка односпальні розрізняються:

  • за типом конструкції;

  • розміром;

  • матеріалом виготовлення;

  • стилю.

При підборі відповідного для себе варіанти в інтернет-магазині "Еко-меблі" орієнтуйтеся в першу чергу на своє зростання і розмір спальні. Намагайтеся купувати невелику модель, яку ви зможете зручно розташувати в кімнаті і при цьому зберегти максимум вільного простору. На нашому сайті ви можете отримати детальну консультацію по кожній цікавить позиції і уточнити всі деталі.

Односпальні ліжка: купити у відповідності з усіма правилами

Сучасні моделі представлені в різних формах, але самої раціональної вважається прямокутна. Всі інші варіанти зобов'язують не тільки наявність відповідного стильового рішення в інтер'єрі, але і вимагають для себе особливе постільна білизна, яке часом важко знайти. Крім того, кругла ліжко, наприклад, займає багато місця і може виявитися так, що вам буде незручно на ній спати.

Дерев'яні ліжка односпальні однаково хороші як для дорослих, так і для дітей. Цей матеріал довговічний, а вироби з нього прекрасно вписуються в будь-яку кімнату. Дитячі ліжка в нашому магазині доповнені спеціальними ящиками, в яких ви можете зберігати речі або іграшки.

Гнучкі ламелі володіють ортопедичними властивостями, чудово підлаштовуються під впливом ваги і сприяю вентиляції матраца.

Односпальні ліжка: ціна

Вартість продукції представлена ​​на нашому офіційному сайті, залежить вона від моделі, дерева з якого вона виготовлена, а так само типу каркаса. Всі моделі є абсолютно безпечними для вас і вашої дитини, лак, використовуваний для покриття поверхні, виробляється в Німеччині і має відповідні сертифікати якості. Для зручності, ми передбачили оформлення замовлення в режимі онлайн, оплату можна здійснить за допомогою електронних платіжних систем, доставка розраховується транспортною службою. Вибираючи певну ліжко, ви можете відразу ж придбати в комплекті з нею відповідний матрац, який пропонується системою.

Показані 1 - 6 із 6 пунктів