Матрац Omega Збільшити для перегляду

Матрац Omega

склад:
- чохол Bio cotton
- Carbon foam
- Bio cocos
- Eco felt
- пружинний блок IQ Spring
- Eco felt
- Bio cocos
- Carbon foam
- чохол Bio cotton
Жорсткість: жорсткий
Висота: 21 см
Максимальне навантаження: до 150 кг на одне спальне місце

Гарантія: 18 місяців

Детальніше

Додати до списку бажань

Купити зараз

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews

Матрац Sleep & Fly Organic Omega - найбільш популярний серед лінії матраців Sleep & Fly, яка встигла зарекомендувати себе на «відмінно» у категорії покупців, що цінують свій комфорт. Висота матраца - 21 см, допустиме навантаження - 150 кг. Володіє ортопедичними властивостями і ідеально підійде всім, хто відчуває будь-які проблеми зі сном через неякісне спального місця.

Сліп енд флай Органік Омега - матрац, виготовлений на базі пружинного системи IQ Spring. Ця система являє собою сукупність «розумних» спіралей особливої ​​конструкції, що дозволяє досягати унікального ефекту - поєднання декількох ступенів жорсткості в одному спальному місці. Кожна пружина по-окремо чуйно реагує на отримане навантаження, в результаті чого хребет приймає анатомічно правильне і найбільш зручне для нього положення.

М'яка прокладка матраца Sleep and Fly Organic Omega виконана з матеріалу Carbon Foam. Ця інновація являє собою пористу піну високої еластичності, структура якої «дихає» і не затримує вологу. Carbon Foam - екологічно чистий продукт, абсолютно безпечний для людини і оточуючого середовища. Мало того, що він здатний захистити від агресивного впливу електромагнітного випромінювання, він зводить на «ні» неприємні запахи в приміщенні, а також має антисептичні та сорбційними властивостями.

Роль амортизувальних шарів в між між пружинним блоком і прошарком в моделі Sleep and Fly Organic Omega виконують матеріали Bio Cocos і Eco Felt. Перший матеріал - це натуральне волокно кокосових горіхів, переплетених між собою латексом. Пориста структура переплетеного волокна забезпечує матрацу постійну вентиляцію повітря і випаровування вологи. Bio Cocos еластичний, міцний, має гіпоалергенні властивості. Всі ці якості роблять його незамінним компонентом у виробництві матраців преміум-класу.

Матеріал Eco Felt відповідає за ступінь зносостійкості всієї конструкції. У ньому використовується унікальна технологія переплетення вовняних, джутових і лляних волокон, які ідеально захищають м'яке покриття від механічного пошкодження пружинним механізмом. Це 100-відсотково натуральний продукт виключно рослинного походження.

Окремих слів заслуговує чохол матраца Sleep & Fly Organic Omega, який представляє собою систему Climate Control. Порожнє зсередини високоеластичне волокно, з якого він складається, забезпечують безперервну циркуляцію повітря і підтримання стабільного термобаланс під час вашого сну. Тканина матраца не скочується, не тягнеться, не електризується і має високу міцність в експлуатації.

Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно безпечні при тривалому застосуванні, крім того, процес виготовлення ортопедичних матраців проходить без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Обираючи продукцію Organic, Ви підтримує екологічно чисте виробництво. Нові вимоги до технологічних процесів зменшують забруднення навколишнього середовища і підвищують якість матраців. Ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, а й про майбутнє нашої планети.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Супутні товари

Категорії