Epsilon матрац двосторонній Збільшити для перегляду

Epsilon матрац двосторонній

склад:
- чохол Bio cotton
- Carbon foam
- Eco felt
- пружинний блок IQ Spring
- Eco felt
- Carbon foam
- чохол Bio cotton
Жорсткість: середній
Висота: 22 см
Максимальне навантаження: до 150 кг на одне спальне місце

Гарантія: 18 місяців

Детальніше

Додати до списку бажань

Купити зараз

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews
Актуальність придбання матраца Sleep and Fly Organic Epsilon

Третю частину свого життя людина спить. Тому комфортний відпочинок вночі повинен забезпечувати зручний матрац. В даний час кращим варіантом є ортопедичні матраци. Вони забезпечують рівномірне навантаження на організм під час сну, приймаючи форму людини. Одним з кращих серед ортопедичних виробів є матрац Сліп енд флай Органік Епсілон.

Переваги матраца Sleep and Fly Organic Epsilon .Основна складової вироби - незалежний пружинний блок:

- «розумна пружина» IQ Spring. Її конструктивні особливості такі, що виріб виготовлений з цих пружин підходить практично всім людям, що робить застосування його універсальним;
- одночасно має декілька рівнів жорсткості, а тому має можливість найкращим чином підтримувати хребет, дуже ефективно розподіляючи ступінь навантаження на все тіло сплячої людини;

- великий термін експлуатації даного виробу;

При виготовленні матраца Sleep and Fly Organic Epsilon застосовані високотехнологічні матеріали:

1. М'який підстилковий шар на пружини Carbon Foam. Це новітній, революційний за технологією матеріал, що представляє ячеисто-пористу піну. Вона унікальна тим, що нейтралізує запахи, а тому людина вночі не буде страждати на безсоння, дратуючись від запаху поту. Але головна перевага такої піни - це те, що вона має можливість нейтралізувати вплив електромагнітного випромінювання на людину. Тому, якщо в спальні є комп'ютери, ноутбуки, телевізор, смартфон, то від згубного випромінювання цих приладів захистить матрац Sleep and Fly Organic Epsilon. Крім того, цей унікальний матеріал має функцію водовідведення і відмінно регулює повітрообмін, є хорошим сорбентом. І нарешті, цей матеріал, що входить в матрац Sleep & Fly Organic Epsilon володіє відмінними бактерицидними властивостями. А це означає, що всілякі постільні инсекти тепер не страшні.

2. Екологічний безпечний матеріал Eco Felt. Він являє собою сукупність бавовняних і лляних тканин і служить для відділення пружинних блоків від м'яких настилів матраца Sleep & FlyOrganic Epsilon. Його важливою характеристикою, що робить його дуже значно вигіднішим в порівнянні з аналогами - це значний ступінь зносостійкості.

3.Чехол виготовлений з високоякісних натуральних тканин Bio Cotton з системою Climate Control, що дозволяє регулювати температуру тіла людини. А значить, під час он сну не буде страждати від перегріву і рясного потіння. Ці матеріали приємні на дотик. Це є додатковим заспокійливим фактором для сну.

Позитивні характеристики матраца Sleep and Fly Organic Epsilon є часто визначальними при виборі вироби для спальні. Якісний матрац створює комфортні умови для повноцінного спокійного глибокого сну. Поспішайте купити матрац Sleep and Fly Organic Epsilon в Києві і по всій Україні з доставкою по самій вигідною ціною.

Колекція Sleep & Fly Organic - це 5 моделей ортопедичних матраців, створених з екологічно чистих і абсолютно нешкідливих для людини і навколишнього середовища матеріалів. Всі матраци колекції Organic гіпоалергенні, абсолютно безпечні при тривалому застосуванні, крім того, процес виготовлення ортопедичних матраців проходить без нанесення шкоди навколишньому середовищу. Обираючи продукцію Organic, Ви підтримує екологічно чисте виробництво. Нові вимоги до технологічних процесів зменшують забруднення навколишнього середовища і підвищують якість матраців. Ми дбаємо не тільки про ваше здоров'я, а й про майбутнє нашої планети.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Супутні товари

Категорії