Збільшити для перегляду

Ортопедичний матрац Ortomed

склад:
- Тканина прогумована
- Пінополіуретан
- Термоповсть
- Блок пружин Мульти Боннель
- Термоповсть
- Пінополіуретан
- Тканина прогумована
Жорсткість: середній
Висота: 18 см
Максимальне навантаження: 120 кг на одне спальне місце місце

Гарантія: 18 місяців

Детальніше

Додати до списку бажань

Купити зараз

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews
Ортомед - матраци для медичних центрів, лікарень і клінік. Моделі розроблені з урахуванням санітарно-гігієнічних і естетичних вимог, що пред'являються до медичних товарів.
Чохол матраца виготовлений з прогумованої водонепроникної тканини, яка перешкоджає проникненню фізіологічних рідин організму всередину матраца. Завдяки даним властивостям чохла, матрац легко піддається щоденної гігієнічної обробці розчинами антисептиків, не вимагає камерної дезінфекції, дозволяє здійснювати комфортний догляд навіть за лежачими тяжкохворими і відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам до виробів медичного призначення. Крім цього, тканина, з якої виготовлений чохол матраца, володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями.
Піна облаем теплоізоляційними властивостями, гіпоалергенність, високою еластичністю, пружністю і властивостями довгі роки підтримувати і зберігати первинну форму матраца. Низький коефіцієнт теплопровідності забезпечується закритопорістой структурою матеріалу, який утворюється в результаті хімічної реакції синтезу полімеру з його одночасним вспениванием.
Термовойлок - натуральний чистий наповнювач, в складі якого чільне місце посідає термоспрессованное волокно. Має високу зносостійкість і практичністю. У матрацах термовойлок виконує, в основному, механічну функцію - служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими настильними шарами, а також надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всьому матрацу.

Класичний блок Мульти Боннель під час сну або відпочинку дозволяє підтримувати анатомічно правильну форму хребта, знімаючи при цьому напруга з кожного м'яза. П'ятивиткових біконусних пружини в даному типі наповнення скріплені між собою сталевим дротом найвищої якості із застосуванням сучасної системи машинної збірки. Такі параметри є гарантом довговічності і надійності пружинного шару. На матраці з таким пружинним блоком зберігається природне положення хребта.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Супутні товари

Категорії