Збільшити для перегляду

Ортопедичний матрац Ortomed LUX

Ціна 5,040.00 грн.

склад:
- Тканина прогумована
- Пінополіуретан
- Термоповсть
- Блок пружин Pocket Spring
- Термоповсть
- Пінополіуретан
- Тканина прогумована
Жорсткість: середній
Висота: 18 см
Максимальне навантаження: 120 кг на одне спальне місце місце

Гарантія: 18 місяців

Детальніше

Додати до списку бажань

Купити зараз

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews
Ортомед - матраци для медичних центрів, лікарень і клінік. Моделі розроблені з урахуванням санітарно-гігієнічних і естетичних вимог, що пред'являються до медичних товарів.
Ортопедичний матрац для медичних центрів Orthomed Lux ​​виготовлений з використанням блоку незалежних пружин «Pocket Spring», захищеного шаром пінополіуретану. Кожна пружина поміщена в індивідуальний чохол і стискається тільки при навантаженні, завдяки чому матрац повторює контури тіла. Прорезиненная водонепроникна тканина чохла матраца Orthomed Lux ​​відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, не змінює своїх властивостей під впливом розчинів антисептиків і не потребує камерної дезінфекції.
Чохол матраца виготовлений з прогумованої водонепроникної тканини, яка перешкоджає проникненню фізіологічних рідин організму всередину матраца. Завдяки даним властивостям чохла, матрац легко піддається щоденної гігієнічної обробці розчинами антисептиків, не вимагає камерної дезінфекції, дозволяє здійснювати комфортний догляд навіть за лежачими тяжкохворими і відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам до виробів медичного призначення. Крім цього, тканина, з якої виготовлений чохол матраца, володіє антиалергенними і антибактеріальними властивостями.
Піна облаем теплоізоляційними властивостями, гіпоалергенність, високою еластичністю, пружністю і властивостями довгі роки підтримувати і зберігати первинну форму матраца. Низький коефіцієнт теплопровідності забезпечується закритопорістой структурою матеріалу, який утворюється в результаті хімічної реакції синтезу полімеру з його одночасним вспениванием.
Термовойлок - натуральний чистий наповнювач, в складі якого чільне місце посідає термоспрессованное волокно. Має високу зносостійкість і практичністю. У матрацах термовойлок виконує, в основному, механічну функцію - служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими настильними шарами, а також надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всьому матрацу.

«Pocket Spring» представляє собою блок незалежних пружин, який забезпечують ортопедичні і анатомічні властивості матраца. У даній конструкції кожна пружина, заздалегідь стисла на 20%, поміщається в окремий текстильний мішечок, який потім з'єднується з іншими мішечками. Завдяки цій технології кожна пружина в блоці працює незалежно від сусідніх, чим досягається висока точкова еластичність матраца і правильний розподіл навантаження тіла. В результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла, м'язи розслабляються, і людина відчуває найвищу ступінь особистого комфорту.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Супутні товари

Категорії