Матрац ORTHOPEDIC MAXI EFFECT Збільшити для перегляду

Матрац ORTHOPEDIC MAXI EFFECT

 1. склад:
  Чохол - тканина стрейч з віскозою і натуральними активними пробіотиками Purotex®
  Натуральний перфорований латекс з масажним ефектом
  Внутрішня система вентиляції Beeform®
  Кокосова койра Double Latex
  Піна Memory Foam
  Жорсткість: жорсткий (5)
  Висота: 18 см
  Максимальне навантаження: до 130 кг на одне спальне місце

  Гарантія: 18 місяців

Детальніше

Додати до списку бажань

Купити зараз

Total Rating Total Rating:

0 1 2 3 4
0/5 - 0 reviews

View ratings
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0

  Add Review View Reviews View Reviews
Ортопедичний матрац Orthopedic Maxi Effect розроблений у тісній співпраці з медичними фахівцями, які спеціалізуються на захворюваннях опорно-рухового апарату і спини. Цей безпружинний матрац віднесений до категорії елітних матраців підвищеної жорсткості. Характеристики, які поєднує в собі матрац, роблять його незамінним для людей, у яких існують проблеми з хребтом. Сон на такому матраці забезпечує повне розслаблення всієї спини, і особливо м'язів шийно-грудного хребетного відділу, що дуже корисно. Під час сну на матраці Orthopedic Maxi Effect відбувається ефективна розвантаження спини: знижується дискомфорт верхній частині, особливо у людей, які ведуть пасивний спосіб життя. Таким чином, матрац гарантує власнику не тільки відмінний відпочинок і сон, а й унікальний оздоровчий ефект.
Матеріали і технології:
Система ПІДТРИМКИ хребта - матраци Doctor Health забезпечують Ортопедичність правильне положення тела во время сну та зменшуються даже мінімальну напруженість м'язів. Архів НАЙГОЛОВНІШЕ в системе ПІДТРИМКИ хребта - це ті, что матрац Ідеально адаптується до контурів вашого тела, щоб сон и відпочинок були ефективного на 110%.
Cистема вентиляції Beeform® - Завдяк спеціальній, запатентованій виробника технології Beeform®, материал добро пропускає Повітря, а через особливе переплетення волокон усередіні має скроню еластичність. ВІН поглінає надмірну волога та Швидко виводу ее назовні, підтрімуючі природний температурний баланс. Рівномірній Розподіл НАВАНТАЖЕННЯ надає матеріалу унікальніх ортопедичних властівостей.
Піна Memory Foam - матеріал складається Із комірок з «пам'яттю», Які реагують на температуру та Вагу тела людини, Ідеально підлаштовуються під его форму, точно повторюючі контур. Піна Memory Foam допомагає розподіліті Вагу тела сплячої людини на більшій поверхні. Коміркі з «пам'яттю» вдвічі зніжують Тиск голови, плечей, стегон, колін, стоп. Для Розкриття максимального Ортопедичність ЕФЕКТ матеріалу Memory Foam рекомендується використовуват матрац при температурі НЕ нижчих 20 ° С.
Натуральний перфорований латекс - натуральний матеріал, виготовлення Із екстракту соку гевеї. Завдяк спеціальній обробці латекс набуває мікропорістої структури, схожої до Будови бджолиний стільніків, Із заповнений повітрям коміркамі. Пориста поверхня латексу надає матрацам віключної м'якості, забезпечуючі зручність та комфорт. Таким чином здійснюється рівномірній Розподіл Повітря у матраці, гарантуючі Краще вентіляцію внутрішніх шарів и неперевершений масажний ефект.
Кокосова койра Double Latex - пятдесятівідсоткове латексування кокосової койри наділяє матрац Посилення Ортопедичність та анатомічнімі властівостямі. Просоченням латексом додає матеріалу Подвійного захисту від Пілов кліщів и розмноження бактерій. Завдяк подвійній латексації материал на 30% краще абсорбує волога та підтрімує Оптимальний мікроклімат спального місця. ! Застосування кокосової койри Double Latex у складі матраца збільшує рівень его жорсткості на 40%.
Тканина стрейч Із віскозою та пробіотікамі Purotex® - запатентована пробіотічна технологія, что створює здорове та чисте спальні середовище 100% натуральним та екологічнім Шляхи. Гарантія стерільності поверхні матраца від будь-якіх алергенів, плісенніх грібів та Пілов кліщів, регуляція мікроклімату Всередині матраца.
Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect:
Розслаблення спини і м'язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.
Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку фізичну навантаження.
Забезпечує Вам спокійний, здоровий сон і відмінне самопочуття, бездоганно підтримуючи Ваше тіло в стані невагомості.
Відпочинок стає повноцінним, тому що хребет приймає природно правильне положення - і Ви перестаєте часто перевертатися під час сну.
Завдяки ортопедичному ефекту Ваша спина і поперек не будуть відчувати ніякого тиску, а тільки повне розслаблення і найвищий комфорт.Ортопедіческіе матраци Doctor Health® під час сну допоможуть забезпечити профілактику і лікування захворювань опорно-рухового апарату і нервової системи.
Унікальні інноваційні розробки:
1. Екологічно чистий. Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і навколишнього середовища. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko-Tex100.
2. Антиалергенний і антибактеріальний. Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією та астмою.

3. Унікальна система вентиляції. Матраци Doctor Health® містять в собі два ступені вентиляції. Першу ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну комірчасту структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. втора

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Супутні товари

Категорії