Eko-Mebel

Наша компанія існує на ринках України вже не перший рік і користується великою популярністю серед багатодітних сімей.

Ми займаємося виготовленням дитячих двоярусних, односпальні та двоспальні ліжка, двоярусні ліжка трансформери в останні кілька років зайняли високу сходинку в житті сімей у яких двоє і більше дітей, а ми намагаємося всіляко догодити вашим побажанням і вимогам виходячи з багаторічної практики.

На нашому виробництві ми перевіряємо і тестуємо всі ліжка щоб уникнути будь-яких неприємних ситуацій. Конструкція наших ліжок постійно вдосконалюється як у випадку з сходами, багато магазинів і виробники роблять сходи з вертикально спрямованими сходинками тим самим травмуючи ніжку дитини, ми ж постаралися цього уникнути і зробили сходи з горизонтальними сходинками що набагато приємніше буде дитині в момент підняття на другий ярус так як ребро сходинки не тисне в ступню і не травмує її.

Весь наш товар виготовляється з натурального дерева ,, Вільха "- це дерево дуже міцне і воно по сприйняттю до вологи щодо несприйнятливо як Дуб.

На нашому виробництві при покупці продукції так само є Розстрочка, це дуже зручно для тих у кого кожна копійка на рахунку, і ми завжди намагаємося йти на зустріч клієнту.

Наші ліжка ми відправляємо по всій території України післяплатою такими перевізниками як:

  • Інтайм
  • Нова Пошта

Так само ми можемо запропонувати Вашій увазі широкий асортимент підбору матраців по всім вашим бажанням, наші висококваліфіковані менеджера допоможуть в цьому непростому але в той же час кропіткій питанні.