Просторе приміщення, підлоги з цементу, стіни з голого цегли і вентиляція без оздоблень. Занедбаний будинок подумаєте ви - ні! Все це основи стилю Loft. На даний момент стиль Loft є найпопулярнішим напрямком дизайну інтер'єру. І то що точний переклад слова ,, loft "з англійської перекладається як ,, Горище", в сучасному оформленні дизайну цей стиль позначає свободу, силу і креатив.

Трохи історії про появу цього стилю.

Так склалося що історія цього напрямку в дизайні бере початок в 20 столітті в Сполучених Штатах Америки. За неофіційними даними саме Нью - Йорк довгий час був справжньою столицею Сполучених Штатів Америки. До середини 20 століття ситуація склалася таким чином, що оренда землі на території міста стала дуже різко і сильно рости, а численним мануфактур знаходяться на цій території доводилося з'їжджати в глибинки. Що ж робити з тими будівлями які залишилися від заводів? Саме їх то і почали купувати і жити в них, як і в будь-яких інших квартирах. Але в більшій частині там проживали творчі люди, такі як: художники, письменники. Їм вдавалося знайти своє натхнення в просторі і волі таких приміщень. Іншими словами, уяві є де розгулятися. Таким чином в основі такого стилю Loft ще з давніх часів лежить концепція простору з мінімальною кількістю прегражденіе у вигляді стін. Ось чому саме стиль Loft користується такою популярністю серед сучасних оформлень квартир і студій.

Так приміщення ділиться на окремі зони не за рахунок окремих кімнат, а зоніруеться межами в одному відкритому просторі шляхом правильної розстановки меблів. Високі шафи, масивні дивани та лампи з різними кольорами випромінювань допомагають створити відчуття окремої робочої зони з письмовим столом і зоною відпочинку з об'ємним кріслом і книжковими полицями.

Якщо ж ви зважилися оформити спальню в стилі Loft - це буде одне з найбільш креативних рішень! Крім того що оформлення в одне з найсучасніших стилів зрадить житті будь-якої спальні, зупиниться на виборі стилістичного рішення loft - це рішення яке має ряд переваг. Найперше і головне - це ціна матеріалів. Родзинкою цього стилю вважається цегляні стіни, викладені цеглою, а так само дерево. Якщо обробка цеглою сама по собі не входить в категорію найдорожчих матеріалів, то столи і полиці з дерева повинні бути з мінімалістичним дизайном. Пам'ятайте найголовніше, менше речей - більше вільного простору. При всьому цьому підлогу зобов'язаний бути тільки з дерева, без будь-яких альтернатив. Що ж стосується стелі, його можна декорувати дерев'яними балками, але обов'язково зверніть увагу на розміри кімнати і висоту стель - це може візуально зменшити простір при недостатньо великому його розмірі.

Щоб передати весь дух Штатів двадцятого століття, вам зовсім не обов'язково поєднувати в одній кімнаті з кухнею і робочою зоною. Вам вдасться зберегти атмосферу стилю Loft при використанні стеклённих (затемнених) перегородок. За однією з таких перегородок можна із зручністю розмістити ліжко. При виборі ліжка для такого стилю, варто відмовитися від моделей на ніжках, і віддати перевагу ліжка з цільним підставою у вигляді подіуму. Поруч з ліжком і розмістіть нашу картину написану на дерев'яному полотні. Намагайтеся щоб малюнок картини був якомога максимально незвичайним і атмосферних, як і сам інтер'єр. А поруч з ліжком покладіть килим. І тут знову економія коштів, килим завжди можна знайти у родичів на дачі, він обов'язково впишеться в інтер'єр, адже чим більше він зношений, тим краще. Звичайно ж можна купити вітражний, де кожна потертість була зроблено спеціально і вручну.

У висновку можемо сказати що стиль Loft - не для консерваторів, а для відкритих людей до всього незвичайного і творчому. Багато місця, тепле дерево і бунтарські обробки у вигляді цегли створюють затишок і надихають вас на нові думки.