Новий рік - це сімейне свято якого всі чекають цілий рік, особливо деткі.Для них це казкове час коли подарунки під ялинку приносить казковий персонаж і вони в очікуванні дива чекають з нетерпінням.

І до цього Нового Року ми підготували приємний сюрприз, вас чекають знижки на повні комплекти ліжок що дуже приємно. Багато магазинів не можуть такого запропонувати але тільки не ми, виробники дитячих двоярусних, односпальних та двуспальних ліжок.

Уявіть як зрадіють ваші діти коли ви їм подаруєте дитячу двоярусне ліжко по Новорічної АКЦІЇ!

На таких ліжках ваші малюки зможуть придумати безліч цікавих ігор починаючи від піратів борознять моря і дізнаючись нові землі і ховаючи свої скарби, або завойовниками гірських вершин закінчуючи маленькими вразливими принцесами які очікували свого принца у високій башті.

Купити двоярусну дитяче ліжко дуже просто, але вибрати її правильно так, щоб сподобалася діткам досить складне завдання, і багато батьків нехтують цим купуючи ліжко без думки дитини, і тим самим псуючи йому весь інтерес.

Для того щоб дитині подобалося його спальне місце рекомендується вибирати його разом з дітьми так як його облаштування дуже трепетний питання де дитина хоче бути господарем.

Ліжка трансформери дуже популярні на території України, і вже захопили більшу частину ринку вже за рахунок того що їх просто можна розставити на два односпальні ліжка тим самим не витрачаючи час на пошуки двох односпальних.

Наше виробництво Eko-Mebel завжди намагається втілити всі ваші побажання в реальність, ми завжди прислухаємося до клієнта і робимо все можливе для того щоб ви залишилися задоволені.

Всі наші ліжка виготовляються з натурального дерева ,, Вільхи "яке є міцним і гарним в експлуатації.

Встигніть зробити замовлення перед новорічними святами щоб порадувати свого малюка подарунком.